Wojewódzka akcja identyfikacji producentów

Samorząd Województwa Podlaskiego oraz Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego zwracają się z prośbą o wypełnienie elektronicznej ankiety.

https://producenci.wrotapodlasia.pl

Jej celem jest dotarcie do producentów i rolników zainteresowanych:

  • sprzedażą bezpośrednią i krótkimi łańcuchami dystrybucji,
  • rolniczym handlem detalicznym,
  • dostawą swoich produktów do stołówek, konsumenckich grup zakupowych itp,
  • współpracą z innymi producentami oraz samorządem celem poprawienia swojej pozycji rynkowej,
  • podnoszeniem kwalifikacji, aby stale poprawiać jakość swoich produktów oraz poznawać przepisy obowiązujące producentów.
    Osoby wypełniające ankietę mogą również wyrazić dodatkową zgodę na otrzymywanie nieodpłatnego wsparcia promocyjnego ze strony samorządu oraz innych podmiotów i organizacji z nim współpracujących, w tym będą mogły zaistnieć w Internecie.

Uwaga: Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego jest inicjatywą samorządu województwa podlaskiego, co oznacza, że producenci nie ponoszą kosztów związanych z przystąpieniem do współpracy.

-Jesteś rolnikiem i już prowadzisz dystrybucję „prosto do klienta”?
- A może zarządzasz małą lub dużą firmą w której dba się o jakość produktu, lokalne pochodzenie surowca oraz kultywuje się tradycje? Może to być np. przetwórnia, tłocznia, masarnia, olejarnia, piekarnia, kiszarnia warzyw, kaszarnia itp.?
- Prowadzisz restaurację lub agroturystykę, w której można zjeść kartacza lub babkę ziemniaczaną z lokalnych ziemniaków?
- Może dopiero planujesz uruchomić którąś ze wskazanych powyżej działalności i nie wiesz jakie sprawy należy załatwić celem dopełnienia formalności?
W każdym z tych przypadków koniecznie wypełnij ankietę!

Dodany 04.02.19